KANCELARIA NIEDŹWIEDŹ

O nas

Wierzymy, że najlepsze współprace to te oparte na mocnej relacji. Właśnie dlatego naszych klientów nie traktujemy jako kolejne numery spraw. Naszą misją jest zrozumienie ich potrzeb i zapewnienie dokładnie takiego wsparcia, jakiego potrzebują. Bez składania pustych obietnic, bez prawniczego

KANCELARIA NIEDŹWIEDŹ

Kierujemy się konkretnymi zasadami:

doświadczenie

Nasza działania przekładają się na konkretne efekty

Przeprowadzonych spraw
0 +
Wyroków frankowych
0 +
Uzyskanych dla naszych klientów
0 + mln
Lat doświadczenia
0

WSPÓŁPRACA Z KANCELARIĄ

Jak działamy?

Od poprawy Twojej sytuacji prawnej dzielą Cię tylko 3 kroki.

Konsultacja i analiza Twojej sytuacji

Dokonujemy dokładnej analizy i przedstawiamy możliwe scenariusze działania. Wspólnie wybieramy drogę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Ustalamy przejrzyste warunki współpracy i wynagrodzenia.

Przygotowanie i realizacja działań prawnych

Gromadzimy potrzebne dokumenty, przygotowujemy pisma i prowadzimy negocjacje. Jeśli zdecydujesz się na drogę sądową, reprezentujemy Cię podczas całego postępowania. Na bieżąco informujemy Cię o przebiegu sprawy.

Pomyślne zakończenie Twojej sprawy

Dokładamy starań, by sprawa zakończyła się dla Ciebie najkorzystniej, jak to możliwe. W tym celu wykorzystujemy dostępne instrumenty prawne i naszą wieloletnią wiedzę. Wszystko to przy minimalnym zaangażowaniu z Twojej strony.

GDZIE DZIAŁAMY?

Rozwiązujemy problemy w całej Polsce

Siedzibą naszej kancelarii jest Lublin, ale od lat pomagamy klientom z całej Polski. Niezależnie od tego, w jakim mieście mieszkasz – jeśli Twoja sprawa mieści się w zakresie naszych usług, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy Ci pomóc.

Ponad 200 klientów już nam zaufało

Dołącz do grona osób, którym pomogliśmy. Przeprowadziliśmy już ponad 24 000 spraw

Nie trać czasu na niepewne rozwiązania i wybierz doświadczonych radców prawnych. Pamiętaj – im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej Twoja sprawa może zakończyć się sukcesem.