Zajmujemy się kredytami frankowymi odszkodowaniami windykacją antywindykacją

Antywindykacja

Zmagasz się z długami? Ciągle otrzymujesz telefony od wierzycieli? Wystawiono wobec Ciebie nakaz zapłaty? A może w sprawę już zaangażował się komornik? Wykorzystując ponad 15 doświadczenia w windykacji i antywindykacji, chcemy zapewnić Ci wsparcie w walce z długami i zapobiegać bezprawnym działaniom wierzycieli. Naszym celem jest ochrona Twoich praw, minimalizacja stresu towarzyszącego sprawie oraz poprawa Twojej sytuacji finansowej dzięki realizacji najbardziej korzystnego dla Ciebie scenariusza.
Female lawyer sitting at workplace in office

KANCELARIA ANTYWINDYKACYJNA LUBLIN

Bronimy praw dłużników

Obojętnie na jakim etapie znajduje się Twoje sprawa – trwa postępowanie w sądzie, wydano nakaz zapłaty lub wszczęto egzekucję komorniczą. Będziemy bronić Twoich praw. Sprzeciwiamy się bezpodstawnym, a tym bardziej niezgodnym z prawem działaniom, takim jak:

KANCELARIA ANTYWINDYKACYJNA LUBLIN

Skuteczna antywindykacja

Mamy konkretny cel: chcemy uchronić Cię przed negatywnymi skutkami toczących się postępowań sądowych lub egzekucyjnych, a przynajmniej zadbać o to, by były dla Ciebie jak najmniej dotkliwe. Opracowujemy skuteczną strategię dostosowaną do konkretnego przypadku, a następnie nadzorujemy całą procedurę. Staramy się rozwiązać spór poza salą sądową, a jeśli nie jest to możliwe – dokładamy starań, by uzyskać najkorzystniejsze możliwe rozstrzygnięcie.

DOWIEDZ SIĘ, JAK DZIAŁAMY

Jak wygląda proces antywindykacji?

W naszej kancelarii prowadzimy działania z zakresu andywindykacji, wspierając zarówno firmy, jak i osoby fizyczne znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej.

1.

Konsultacje i ocena sytuacji

Dokładnie analizujemy Twoją sprawę. Sprawdzamy, czy dług nie został zawyżony i czy nie upłynął termin przedawnienia. Przedstawiamy Ci też możliwe strategie działania.

2.

Reprezentacja i negocjacje

Prowadzimy negocjacje, dążąc do ustalenia korzystnych warunków spłaty zadłużenia. Zapobiegamy nękaniu ze strony wierzycieli i działaniom windykacyjnym niezgodnym z prawem.

3.

Prowadzenie postępowań sądowych

Sprawdzamy, czy wydany nakaz zapłaty jest uzasadniony, analizujemy dalsze działania antywindykacyjne, sporządzamy sprzeciw od nakazu zapłaty i reprezentujemy Cię przed sądem.

4.

Nadzór nad przebiegiem postępowania egzekucyjnego

Prowadzimy negocjacje z komornikiem, dbamy o zabezpieczenie majątku przed nieuczciwym zajęciem i upewniamy się, że mienie jest wyprzedawane po optymalnych cenach.

KANCELARIA NIEDŹWIEDŻ

Dlaczego warto wybrać wsparcie kancelarii w walce z długami?

Firmy antywindykacyjne doskonale wiedzą, jak skutecznie uzyskać długi – nawet te bezzasadne lub przedawnione. Ponad 15 lat doświadczenia w tym temacie pozwoliło nam doskonale poznać te mechanizmy. Wiemy, na co zwrócić uwagę, by uchronić dłużników przed podjęciem błędnych decyzji, które mogłyby ich sporo kosztować. Pamiętaj – im szybciej skontaktujesz się z radcą prawnym, tym większa szansa, że antywindykacja okaże się skuteczna.

Od 2000 roku

Prowadzimy sprawy z zakresu windykacji i antywindykacji.

24 lata doświadczenia

W zawodzie radcy prawnego pozwala nam z powodzeniem podejmować się nawet skomplikowanych spraw.

80+ milionów

Odzyskaliśmy dla naszych klientów w sprawach dotyczących nieuregulowanych zobowiązań.

Ponad 20.000 spraw

Z zakresu windykacji i antywindykacji klienci powierzyli właśnie naszej kancelarii.