Zajmujemy się kredytami frankowymi odszkodowaniami windykacją antywindykacją

Sankcja kredytu darmowego

Twoja umowa kredytu konsumenckiego nie zawiera wymaganych elementów? Znajdują się w niej niedozwolone zapisy? A może bank lub firma pożyczkowa nie udzieliła Ci potrzebnych informacji albo wprowadziła Cię w błąd? Taka sytuacja spotyka wielu kredytobiorców. Pomagamy im uzyskać rekompensatę za nieuczciwe działania instytucji finansowych. Dzięki sankcji kredytu darmowego zaczynają spłacać kredyt na korzystniejszych warunkach.

Obniż ratę do 0% i zwróć jedynie pożyczony kapitał

Sankcja kredytu darmowego ma zrekompensować Ci nieuczciwe działania ze strony kredytodawców. Dzięki skorzystaniu z tego mechanizmu, dokonujesz spłaty wyłącznie pożyczonego kapitału – bez odsetek, prowizji i innych dodatkowych kosztów.

Otrzymujesz zwrot
części pieniędzy

Płacisz niższe raty

Poprawiasz swoją
sytuację finansową

DARMOWY KREDYT KONSUMENCKI

Kiedy masz prawo skorzystać z sankcji kredytu darmowego?

Sankcja kredytu darmowego znajduje zastosowanie tylko do kredytów konsumenckich niezabezpieczonych hipoteką. Z tego rozwiązania skorzystasz więc, jeśli:
photo, natural lighting, stock photography, stack of coins with business graph chart growth up , city background double exposure, return, "%" --ar 3:2 Job ID: d7a560eb-4381-445e-954e-8b5f7ba36591

DLA KOGO JEST SANKCJA KREDYTU DARMOWEGO?

Kiedy umowa o kredyt konsumencki zostanie objęta sankcją?

Z sankcji kredytu darmowego skorzystasz, jeśli:
Young Asian businesswoman, company employee offering credit limit and interest rate calculation to customer for credit card Paying on the table at the office loan concept approval limit.

KANCELARIA NIEDŹWIEDŹ – POMOC W SANKCJI KREDYTU DARMOWEGO

Aby skorzystać z sankcji kredytu darmowego, musisz aktywnie działać!

Tylko jeśli upewnisz się, że Twoja umowa zawiera uchybienia, a potem złożysz oświadczenie o sankcji kredytu darmowego, skorzystasz z przysługującego Ci prawa. Bez znajomości przepisów i wykształcenia prawniczego może to stanowić duże wyzwanie. Tym bardziej, że instytucje finansowe zwykle nie zgadzają się ze stanowiskiem konsumentów i konieczne okazuje się podjęcie dalszych kroków prawnych. Nie musisz jednak działać samodzielnie – możesz skorzystać ze wsparcia radcy prawnego.

DOWIEDZ SIĘ, JAK DZIAŁAMY

Jak wygląda proces skorzystania z sankcji kredytu darmowego?

W naszej kancelarii pomagamy konsumentom skutecznie zrealizować przysługujące im uprawnienie sankcji kredytu darmowego.

1.

Konsultacje i ocena sytuacji

Analizujemy Twoją umowę i sprawdzamy, czy możesz powołać się na sankcję kredytu darmowego. Ustalamy również wartość płynących z tego korzyści.

2.

Sporządzenie oświadczenia o SKD

Przygotowujemy potrzebne dokumenty, w tym oświadczenie o sankcji kredytu darmowego, wskazując uchybienia ze strony instytucji finansowej.

3.

Reprezentacja przed bankiem lub parabankiem

W Twoim imieniu kontaktujemy się bankiem lub firmą pożyczkową, dążąc do zmiany zasad spłaty kredytu na te znacznie dla Ciebie korzystniejsze.

4.

Reprezentacja przed sądem

Jeśli bank nie chce uznać oświadczenia i nie zgadza się na darmowy kredyt, przygotowujemy pozew i uczestniczymy w postępowaniu, broniąc przysługujących Ci praw.

JAK MOŻE CI POMÓC NASZA KANCELARIA W LUBLINIE?

Skorzystaj z pomocy kancelarii i nie czuj się słabszą stroną w sporze z bankiem

Wielu kredytobiorców obawia się starcia z dużą instytucją finansową. Nie chcemy, by z tego powodu tracili pieniądze. Wykorzystując nasze doświadczenie z zakresu prawa bankowego i ochrony konsumentów, pomagamy pociągnąć banki i firmy pożyczkowe do odpowiedzialności za nieuczciwe działania. Chcemy, by nasi klienci czuli się bezpiecznie, mając po swojej stronie doświadczonych prawników i by nie bali się bronić praw zagwarantowanych im przez przepisy.